Wordpress yönetici şifresi sıfırlama

Merhaba; Yaklaşık iki sene önce kurduğum bir Wordpress içerik sitemin yönetici şifresini unuttum e-postayı hatırlıyorum şifremi unuttum diyorum fakat wordpress şifre hatırlatması için bir gönderim yapmıyor. Cpanel den Wordpress’e ulaşabiliyorum wordpress admin şifresini nasıl değiştirebilirim ya da yeni kullanıcı nasıl ekleyebilirim yardımcı olabilirmisiniz forumda yeniyim burayı bulduğuma sevindim

Merhaba. Veritabanına girerek yapabilirsiniz. Veritabanında Users diye bir bölüm olmalı. Orada admin olarak kendinizi görebilirsiniz. Google’a how to change admin password WordPress yazarsanız birçok makale çıkacaktır.

Merhaba , veri tabanınıza girerek wp_users kısmına girmeniz gerek

Ardından fotoğrafta gözüken kısım sizin şifrenizin şifrelenmiş hali olacaktır oradaki kodu silmelisiniz.

ardında yeni olacak şifrenizi (https://www.useotools.com/wordpress-password-hash-generator) sitesinden ayarlayabilirsiniz
örneğin : 12345 , yazarak Geberate Hash butonun tıklamalısınız

Sonra site size 12345 şifresinin şifrelenmiş kodunu size vericek o kodu kopyalayıp kendi veri tabanınıza gitmelisiniz

Kodu user_pass kısmına yapıştırmanız gerekicek bunları yaptıktan sonra şifreniz örneğin : 12345 olacaktır bu şekilde şifrenizi değiştirebilir ve yeni şifreyle sitenize giriş yapabilirsiniz

1 Beğeni