Shopify Editions | Summer ’22 Güncellemesi İle Neler Oluyor (Mağaza Sahibi Gözünden)

Shopify 2022 yılının en büyük güncellemelerinden birini yaptı yerleşik uygulamasında ve geliştiriciler için bir çok yeni özellik ve iyileştirme gelmiş. E-Ticaret konusunda Shopify yeri bende ayrı stabil çalışıyor olması verdiği tahüttleri yerine getirip bir yerlerde patlamıyor olmasa bana Apple ve Android arasındaki ilişkiyi Shopify ve diğerleri için hissettiriyor. Çok fazla övgü yardırmadan gelen yeni özelliklerinden dilim döndüğünce bahsedeyim.

Shopify Yerleşik B2B özelliği eskiden üçüncü parti uygulamalar ile yapılan B2B satış özellikleri uygulamanın için yerleştirilmiş. Artık firma olarak alıcı kaydı ve özel fiyatlandırma yapılabiliyor.

Shopify POS; Shopify fiziksel mağazadan ürün satışı yapmaya yardımcı olan aracı kendi donanımı ve iphone üzerindeki uygulama üzerinden bir mağaza satış uygulamasına hızlıca dönüşebiliyor

Shopify CASH ile Shopify PAY kullanan müşterilere ödül ve kampanya yapacağını dile getiriyor fakat Türkiye’de Shopify ile ödeme alma konusu çalışmadığından çok bizlik bir şey yok ortada :slight_smile:

Shopify Headless; Beni en çok heyecanlandıranlardan biri sanırm Shopify’in Hydrogen kütüphanesi react ile hazır bileşenlerle frontendi oluşturmanıza yardımcı oluyor Oxygen teknolojisi ile de yaptıklarınızı hızlıca yayına alıp barındırmanıza yardımcı oluyor böylece Shopify headless macerası bir tık daha ileri taşımıyor oluyor.

Detaylar için Shopify Editions: Connect to Consumer (Summer ’22) adresine bakabilirsiniz. Sizde gördüklerinizi eklemek istediklerinizi bu konunun altına yazabilirsiniz.