Farklı sitelerdeki ziyaretçilerden gelen forumları panelde veya bir yerde toplu olarak nasıl gösterebilirim?

Wordpress alt yapılı 4 farklı sitem var , sitelerdeki ziyaretçilerin gönderdiği forumların tek bir panel veya biryerde otomatik ve güncel olarak görüntülenmesini nasıl sağlayabilirim ? Forum eklentisi olarak forminator kullanıyorum ve smtp ayarları olmadan direk admin paneline ziyaretçiden gelen forum bilgileri gözüküyor ama 4 farklı sitem olduğu için hergün admin panellerine girip kontrol etmek oldukça zor işimi kolaylaştırması için ziyaretçiden gelen forum bilgilerini toplu olarak görüntülemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Merhabalar, bu toplu görüntülemeyi ne gibi bir uygulama üzerinde düşünmektesiniz ? Mobil uygulama (PWA) yapılabilir. Herhangi bir admin panelinden diğerlerinin görüntülenmesi sağlanabilir. WordPress Rest API sayesinde istediğiniz herhangi bir yöntemle formlar toplanabilir ve görüntülenebilir. Profesyonel bir çözüm için dijimad desteğe başvurabilirsiniz.

İstediğim tam olarak şu 4 farklı wordPress alt yapılı sitelerim var ve bu sitelerde iletişim formları mevcut , kullandığım iletişim formunda Ziyaretçilerden gelen yanıtlar WordPress admin panelinde gözüküyor ama her gün 4 farklı siteye gidip kontrol etmek zor kolaylık olması için farklı sitelerdeki ziyaretçiden gelen yanıtları tek bir yerde panelde göstermek istiyorum bana ne yapmam gerektiği konusunda daha detaylı bir anlatım yapabilir misiniz?

herhangi bir admin panelinden görüntülemek istiyorum bu işimi daha çok kolaylaştıracaktır

İstediğim şey formları toplamak değil formlardan gelen yanıtları toparlayıp görüntülemek bu rest Apı sayesinde yapabilir miyim ? Umarım sorumu detaylı bir şekilde ifade edebilmişimdir , şimdiden teşekkürler

Airtable tarz yada google sheet gibi bir yere webhook entegrasyon uygulamaları ile toplayabilirsiniz. Amacınız sadece görüntülemekse bunlar işinizi çözecektir. Entegrasyon için n8n cloud uygulaması ile bunların hepsini bir birine bağlayabilirsiniz.

Formların yanıtlarını sadece görüntülemek istiyorum evet , peki verdiğiniz bu bilgilerle filtreleme yapabilir miyim yani form yanıtlarını hangi siteden geldiğini anlayabilmek adına filtre ekleyebilir miyim ?

Bu konuda yeniyim biraz yardımcı olabilir misiniz airtable ve Google sheet ,webhook hakkında ayrıntılı bir anlatım yapabilir misiniz WordPress sitelerime nasıl söylediğiniz adımları yapabilirim?

1 Beğeni