Shopify ile Yapılmış Yerli Siteler [2022]

Herkese Merhaba;

Shopify’e yeni giriş yapan kişilere örnek olması ya da var olanların feyz alması için Türkiye shopify ile yapılmış siteleri bu başlıkta toplayarak birbirimize yardımcı olalım istedim. Özellikle yerli Türk firmaların shopify mağazalarını paylaşarak başlıyorum. İlk 5 taneyi ben paylaşıyorum :slight_smile:

Bazı örnek shopify mağazaları;

https://www.johnrichardo.com/
https://mcdbag.com/
https://www.mataramasu.co/
http://bouceg.com/
https://coalabamboo.com/

Siz de kendi yaptıklarınızı paylaşabilirsiniz bekliyorum …

1 Beğeni

Paylaştıklarınız için teşekkürler. Emeğinize sağlık benim de yeni girenler için bir kaç önerim olacak

  1. Çocuklara özel olarak tasarlanmış site Yaphane site çocukların el becerileri analitik düşünme becerilerini geliştirmek için “kendi ürününü kendin yap” mantığında olan başarılı mağazadır. Ancak sadece mağazayla kalmayıp kendi bloglarını da oluşturmuşlardır. Blog + Mağaza kuracaklar için güzel bir fikir olabilir incelemenizi tavsiye ederim.

  1. Vegan, Glutensiz veya besin takviyesi ürünleri satmakta olan Vegan dukkan bu shopify mağazası güzel tasarıma sahip olan bir mağazadır. Gerek fotoğraf yerleşimi olsun gerekse site hızı olarak tatmin edici sonuç vermektedir ilham alınacak bir sitedir. Bu arada Site bizi yılbaşı süpriziyle karşılıyor girerseniz ilgi çekici bir görüntü olmuş görmenizi isterim.

  1. Doğa tutkunlarının bir numara sitesi olabilecek güzel bir mağazadır. Bu tarz mağaza acacaklara güzel bir fikir olabilir. hobimdogada

  1. Stepne Kılıfım Stepne kılıfları olan yeni başlayanlar için güzel bir fikir olabilecek başka bir sitedir.

Bonus yeni başlayanları için shopify hazır siteler içerisinde gerekli fonksiyonları barından bu site şuan indirimde €79 satılmaktadır (Kargo hariç).