Pazaryeri NACE Kodu

Trendyol ya da n11 pazaryerlerinin NACE kodu hakkında bilgisi olan var mı? İnternette gıda ürünleri satılabilmesi için bir sürü izin gerekiyor. Acaba pazaryeri olarak biz sadece komisyon firması şeklinde mi ilerleyeceğiz? Yoksa çok saçma olmaz mı her kategori için bir NACE kodu almak?

Nace kodu firmanın faaliyet gösterdiği konuyla ilgili oluduğu için birden gerek yok aracılık hizmet ile ilgili yaza bilişim firması 6xx li bir nace kodu yeterli olacaktır. Sonuçta pazaryeri aracılık hizmeti veren bir kurum.

Teşekkür ederim. Nace kodunu hallettim ama bu sefer de Google Ads hesabımı askıya aldı. Askıya alınma sebebi de çok saçma. Buraya bırakayım belki bilen birisi olursa diye. İtiraz ettim ama bakalım. Sanırım farklı firmaların ürünlerini sattığım için sistem otomatik olarak algıladı. Acaba domain ismi ile mi alakalı onu da bilmiyorum. esperal diye bir ilaç varmış yurtdışında ve bunun satışı da var. Aynı zamanda asparal diye de bir patent ile ilgili link gördüm. Hayır eğer sadece domain ismi ise değiştireceğim ama bilemiyorum ki. Domaini de değiştirmek istemiyorum durduk yere.

Scamming users by concealing or misstating information about the advertiser’s business, product, or service

Ad destinations that use “phishing” techniques to gather user information
Example : Sites that trick users into revealing their personal information by mimicking a trusted entity such as a browser or bank

1 Beğeni

Bu tür bir yazılımı satan firma NACE kodunun 47.91.14 olması gerektiğini söylüyor. Komisyon faturası için de ayrıca dediğiniz gibi 6 ile başlayan bir kod mu ekletmek gerekiyor?

Nace kodlarının karşılıklarını tam bilmemekle beraber bir mali müşavirin bunu daha iyi cevaplayacağını düşünüyorum