Dokan Kargo Modülü

Merhaba,

Dokan destek ile görüştüm bugün. Şöyle bir senaryonun mümkün olmadığını söylediler. İki farklı satıcının ürününü sepete ekledik. Bir satıcı ücretsiz kargo sunuyor bütün ürünleri için. Diğer satıcı ise 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo sunuyor. Şimdi sepet toplamı 150 TL (birinci satıcının ürünü) + 75 TL (ikinci satıcının ürünü)= 225 TL. Bu durumda sepet tutarı 225 olduğu için otomatik olarak ikinci satıcı da ücretsiz kargoya düşüyor çünkü ücretsiz kargo kuralını tanımlarken sepet tutarı deniyor ama satıcının ürün toplamı 75 TL. Yani sabit fiyatlı kargo uygulamak gerekir. Bu senaryoyu nasıl yapabilirim? Yanlış düşündüğüm bir yer mi var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dokan demo sitesinde denemeler yaptım ve gördüğüm kadarıyla bu senaryo mümkün. Zaten olmaması saçma olurdu çünkü çok klasik ve basit bir senaryo böyle bir pazaryeri için.

Bende demo üzerinde bir deneme yapıp yöntem sunmak isterim eğer benden önce bulursanız paylaşabilir misiniz ? Şimdiden teşekkkürler :smile:

Demo bu adrese girerek demoya erişebilirsiniz.

Evet demonuzu incedim ve local demo sitelerimde de kurguladığım eski yöntemlere baktım birebir aynı WC tarafından vendor shipping açıp, vendor panelinden gönderim ayarı yapıldığında toplam sepete değil vendorun sepetteki ürünlerini toplamakta paylaşım için teşekkürler.

2 Beğeni